eINFO24 - Internetové infprmace  O společnosti „Hodnotné informace pro manažery, podnikatele, studenty, …“ Czech Republic    Change Location
Letenky
Vyhledávače
Služby INFO
Google
      Vyhledávání na webu       Vyhledávání na eINFO24
Home
Blog INFO
Reklamy


Kariéra v INFO

Ve společnosti INFO si velmi vážíme jak svých kmenových zaměstnanců, tak také našich externích spolupracovníků a za dobrou práci je dovedeme velice dobře ohodnotit.

O své kmenové zaměstnance se staráme i prostřednictvím řady zaměstnaneckých výhod a zajištěním individuálního osobního i profesního růstu, pro příklad se podívejte na Kariéra.

Našim externím spolupracovníkům nabízíme zajímavé a dlouhodobé smlouvy, motivační finanční ohodnocení, mimořádné odměny, produktová školení, trénink obchodních dovedností a mnoho dalších výhod.

V současné době potřebujeme především rozšířit síť našich externích spolupracovníků, pro které vytváříme obzvláště výhodné podmínky. Víme, že i vy se můžete jako externí spolupracovník velmi dobře uplatnit, a to i přesto, že někteří z vás nemají jako absolventi vysokých nebo středních škol často ještě dostatečnou praxi v daném oboru. Právě pro vás máme otevřené pozice, v rámci kterých si budete moci rozšířit své znalosti a pracovat na svém profesním růstu. Ve výběrovém řízení se soustředíme zejména na vaši chuť do práce a na vaše nápady, jak převádět teoretické znalosti do praxe a tak buďte aktivní a spolupracujte se společností INFO.

V případě vašeho zájmu o vámi vybranou pracovní pozici zašlete nám váš strukturovaný životopis, nebo nás kontaktujte na:

INFO, s.r.o.
Palác Vinohrady
Vinohradská 184
130 52 Praha 3
Tel.: +420 222 592 000
Fax: +420 222 592 599
Email

Volné pracovní pozice

Společnost INFO, s.r.o. provozující portál einfo24.cz hledá nové externí spolupracovníky a spolupracovnice na pozice:

  • Obchodník po telefonu
  • Manažer oddělení Telesales
  • Manažer prodejního týmu
  • Konzultant prodeje internetové inzerce
  • Konzultant internetové inzerce - telefonický prodej


  • © 2009 INFO    Home - O společnosti - Podmínky používání a ochrana dat