eINFO24 - Internetové infprmace  Adresář „Hodnotné informace pro manažery, podnikatele, studenty, …“ Czech Republic    Change Location
Letenky
Vyhledávače
Služby INFO
Google
      Vyhledávání na webu       Vyhledávání na eINFO24
Home
Blog INFO
Reklamy


Reklamní programy INFO

 • Reklamní programy
 • Ceník reklamních služeb
 • Objednávka reklamní kampaně
 • Obecné informace
 • Obchodní podmínky
 • Přehled kategorií a sekcí
 • Nabídka na umístění reklamy
 • Informace pro inzerenty INFO
 • Informace pro inzerenty INFO


  Inzerujte svoji firmu na INFO

  Získejte své nové zákazníky prostřednictvím portálu INFO, ručně tříděného informačního katalogu. Tento všeobecně uznávaný a oblíbený internetový portál navštěvují především manažeři, podnikatelé, studenti a další aktivní uživatelé internetu, kterým poskytuje neocenitelné služby v oblasti internetových informací s důrazem na prezentaci hodnotných odkazů.

  Koncentrace sebevědomých a majetných uživatelů Internetu, cíleně vyhledávajících konkrétní informace, produkty a služby, zvyšuje efektivitu návratnosti vložených finančních prostředků do internetové reklamy na informačním portálu INFO.

  Tato cílová skupina bonitních zákazníků je účinně oslovena vámi zadanou reklamou. Vaše reklamní kampaň, ve formě sponzorovaného odkazu, reklamní prezentace nebo nejlépe jejich kombinace, vám umožňuje cíleně propagovat své produkty a služby.

  Porovnání vybraných serverů z pohledu zadavatele reklamy:  
  Porovnávací tabulka Google PageRank

  Přiveďte zákazníky na své stránky

  Zákazníci si mohou kliknutím na váš sponzorovaný odkaz nebo vaši reklamní prezentaci přímo u vás objednat konkrétní produkt či službu nebo se o vás dozvědět více informací. Zapojte se aktivně do reklamních programů INFO a získejte zákazníky na svou stranu.

  Prostřednictvím reklamních programů INFO vám nabízíme možnost vlastní prezentace ve vhodně vybraných kategoriích a sekcích souvisejících s předmětem vašeho podnikání. Vámi vhodně umístěná reklama přivede potenciální zákazníky přímo na vaše webové stránky.

  V případě vašeho zájmu o další informace nás prosím kontaktujte kdykoliv na:

  INFO, s.r.o.
  Palác Vinohrady
  Vinohradská 184
  130 52 Praha 3
  Tel.: +420 222 592 000
  Fax: +420 222 592 599
  Email


  © 2009 INFO    Home - O společnosti - Podmínky používání a ochrana dat